برسی علل تغییر قیمت کولی سیمانی چاه

کولی کاوری بتنی می باشد که برای محافظت از ریزش خاک جداره کانال، جداره چاه یا سقف انباری چاه در زیر زمین تعبیه می گردد.پس به این دقت کنید که استفاده از کولی چاه خیال شما را برای ریزش انباری چاه و میله چاه راحت می کند. البته به این امر مهم دقت کنید که نحوه صحیح کولی گذاری و پر کردن درست پشت کولی و در مرحله آخر طوقه چینی درست و اصولی چاه تمام خطرات ریزش چاه را برای شما به صفر می رساند
کولی برای قسمت میله چاه دایره ای بتنی می باشد که جداره دایره حدود ۵ تا ۶ سانتی متر، ارتفاع دایره ۲۵ سانت و ۵۰ سانت و به قطر های متفاوت از ۵۰ سانت به بالا می باشد. شایان ذکر است که گولی علاوه بر بتن به میلگرد و یا تسمه مسلح می باشد.
کول سیمانی میلگردی
کول سیمانی میلگردی
کول میله 60
کول میله 60
کول انباری 60 در 100
کول انباری 60 در 100
کول سیمانی میلگردی
کول سیمانی میلگردی
کولی های سیمانی بسته به نوع آن که دارای میلگرد یا تسمه فلزی باشند قابل تغییر می باشد و قیمت ها بر اساس اینکه دارای تسمه فلزی یا میلگرد دار باشد متفاوت می باشد. و به دلیل قطور تر بودن میلگرد نسبت به تسمه ی فلزی، استحکام بیشتری را در کولی ایجاد میکند و بالا بودن قیمت میلگرد نسبت به تسمه ی فلزی سبب گران تر بودن کولی بتنی دارای میلگرد می باشد و هم چنین کیفیت سیمان و ماسه به کار رفته در ساخت کولی میتواند در قیمت گذاری کولی چاه موثرباشد و همواره سعی ما بر این بوده است که از بهترین و با کیفیت ترین مواد موجود در بازار استفاده کنیم تا رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و خرید می توانید با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمائید.
لیست قیمت
دفتر: 333953597
مدیر فروش : 09123904472
مدیر فروش: 09361033044

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.