آذر, 1399 بدون نظر قیمت کول سیمانی
قیمت کول سیمانی

در قیمت گذاری کول سیمانی عوامل مختلفی دخیل هستند که در ادامه به معرفی آن ها می‌پردازیم:
اولین مورد که می‌تواند قیمت تمام شده کول سیمانی را دستخوش تغییر قرار دهد سایز کول می‌باشد. طبیعی است که با تغییر سایز کول میزان مواد به کار رفته برای تهیه کول نیز دچار تغییر می‌شود. همین امر سبب تفاوت قیمت کول سیمانی در سایزهای مختلف می‌شود.
نوع کول نیز می‌تواند در قیمت نهایی اثر گذار باشد. بر همین اساس باید خاطر نشان کرد که کول میله و کول انباری هر کدام قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.
مورد دیگر که در قیمت نهایی کول سیمانی تأثیرگذار است مسلح بودن کول به میلگرد یا تسمه فلزی می‌باشد. کول مسلح به میلگرد به دلیل استحکام بیشتری که ایجاد می‌کند، قیمت تمام شده بیشتری نسبت به کول مسلح به تسمه فلزی دارد.
همواره سعی ما بر این بوده از بهترین مواد استفاده کنیم که سبب بالا رفتن کیفیت کول های تولیدی ما می‌شود. طبیعی است که کول های با کیفیت بالا قیمت تمام شده بیشتری دارند. از جمله موادی که ما برای بالا رفتن محصولات خود استفاده می‌کنیم می‌توان به بتن دارای عیار بالای ۳۵۰ و سیمان تیپ ۲ اشاره کرد.
در پایان بد نیست به این نکته اشاره کنیم که به دلیل تغییرات لحظه‌ای قیمت کول های سیمانی در بازار از درج قیمت ها درون سایت معذوریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و خرید می توانید با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمائید.

لیست قیمت

دفتر: 333953597

مدیر فروش : 09123904472

مدیر فروش: 09361033044

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *